Opinie

Przeczytaj opinie osób, które skorzystały z moich usług logopedycznych

DOSKONAŁA
57 opinii na
Anna Przybyłowicz
Anna Przybyłowicz
2024-02-14
Zgłosiłam się do Pani Justyny z problemem rotacyzmu jako osoba dorosła. Bardzo szybko udało się uzyskać zamierzony efekt. Pani Justyna jest niezwykle profesjonalną osobą, dobrze przygotowaną do zajęć z ogromną wiedzą praktyczną którą potrafi wykorzystać w pracy z pacjentem. Udostępnia świetne materiały szkoleniowe, które ułatwiają pracę w domu. Atmosfera na zajęciach jest profesjonalna ale niekrępująca. Więc jeśli ktoś wstydzi się swojego problemu z wadą wymowy to śmiało można się zgłaszać do Pani Justyny na terapię. Również terapia w trybie online jest bardzo skuteczna.
Igor Kozak
Igor Kozak
2024-02-12
Pani Justyna niewątpliwie należy do grona najlepszych z najlepszych logopedów. Jest spichlerzem wiedzy i doświadczenia, zawsze udzieli pomocy. Polecam.
Wojciech Pisarski
Wojciech Pisarski
2024-02-02
Pani Justyna to nie tylko wykwalifikowany logopeda, ale również niezwykle ciepła i inspirująca osoba, która sprawia, że nauka staje się prawdziwą przyjemnością. Jej profesjonalizm idzie w parze z ogromnym zaangażowaniem i empatią, co sprawia, że każda sesja jest nie tylko skuteczna, ale także przyjazna i pełna pozytywnej energii. Polecam!
Filip Adamczuk
Filip Adamczuk
2024-01-29
Jestem wdzięczny Pani Justynie za jej niesamowite umiejętności i profesjonalizm. W wieku 24 lat postanowiłem podjąć wyzwanie nauki wymawiania "R", które sprawiało mi trudności przez całe moje życie. Dzięki niej udało mi się osiągnąć cel w zaledwie 3 miesiące! Justyna jest nie tylko kompetentną logopedką, ale także ciepłą, wyrozumiałą i motywującą osobą. Polecam każdemu, kto szuka doświadczonego i zaangażowanego logopedy. Justyna to prawdziwa profesjonalistka, a efekty naszej współpracy przerosły moje oczekiwania, bo dzięki niej osiągnąłem swój cel dużo szybciej, niż sobie wyobrażałem!
Jakub Nowak
Jakub Nowak
2024-01-10
Wszystko Oki 😉
Mateusz
Mateusz
2023-12-28
Polecam niezdecydowanym, którzy mają obawy przed rozpoczęciem nauki wymowy. Pani Justyna jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą.
Radosław
Radosław
2023-12-14
Niełatwo znaleźć osobę kompetentną w swoim fachu. Panią Justynę zdecydowanie mogę polecić jeśli potrzebujesz pomocy logopedycznej. Indywidualne podejście do pacjenta, szczegółowe rozpoznanie wady wymowy, dopasowany zestaw ćwiczeń a co w tym wszystkim najważniejsze to terapia przynosi efekty. Polecam!
Leon Słaby
Leon Słaby
2023-11-18
Polecam miła i sympatyczna atmosfera, oczywiście z oczekiwanymi skutkami.
Barbara Bielenda
Barbara Bielenda
2023-08-01
Ogromnie się cieszę, że trafiłam na Panią Justynę! Zajęcia zawsze w super atmosferze, w pełni zorganizowane i czas wykorzystany co do minuty. Dosłownie po kilku wizytach online kobra została osiągnięta, buzia domknięta nawet nie wiem, kiedy to się stało! Szczerze polecam ❤️
MW iT
MW iT
2023-07-26
Do Pani Justyny zgłosiłem się w wieku 35 lat z wadą wymowy głoski R. Problem został rozwiązany w zaledwie 4 miesiące pełnym sukcesem. Polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają lub myślą, że jest za późno na podjęcie terapii logopedycznej 🙂